face barbar s novou tváří

facebook telefon e-mail
face bar šumperkface bar šumperkface bar šumperkface bar šumperkface bar šumperkface bar šumperkface bar šumperk

28. 11. VEČER KRÁSY

28. 11. VEČER KRÁSY

první odlišný večer, motivující dámy k módě spodního prádla a k možné proměně svého zevnějšku, ale i pány na nákup třeba Vánočního dárku v podobě spodního prádla, ale samozřejmě i na podívání se na krásné těla 6 modelek, procházející se v choreografii Marcely Procházkové po celém prostoru Facebaru, vše za doprovodu DJ a konferenciéra Petra Kamlara, místa jsou omezené, pouze na rezervaci (viz. kontakty), těšíme se na Vás

8.11. ruská párty

8.11. ruská párty

zveme Vás na další tématickou akci, ve stylu RUSKA, 3 druhy premiové vodky, která se dodává do KREMLU, bude podávat boršč a večer ruská zábava a hudba... zve celý tým FACE BARU

28. 9. MEXICKÁ PÁRTY

28. 9. MEXICKÁ PÁRTY

100% agáve v tequile, 100% mexická kapela, 100% kotel mexického jídla - 28. 9. od 19:00 hodin.

Dalším dílem nekonečného seriálu akcí na Face Baru je Mexická noc. Náladu filmu Desperado zařídí především mexická kapela Espuelas se čtyřmi urostlými Mariachi.

Hvězdou pitného režimu bude ve všech možných rolích nešizeně lahodná tequila Herencia 100% z agáve. Tequila Sun Rise, Margarita nebo panák z krásné ženy jako „body shot“ – to vše se slosovacím vrcholem o půlnoci.

V kotli bude pro gurmány probublávat nad ohýnkem vynikající Chilli con Carne a na grilu parádní steaky z hovězího pupku – ten si dříve řezníci nechávali jen pro sebe, dozvíte se proč..

Konzervativní Středoevropané mohou využít stálé nabídky baru, např. kvalitní vína v pozdním sběru za 199,-Kč za 0,7l, nebo Pilsner Urquell za 30,-Kč.

Milovníci opravdových rumů se nepřetržitě vrací ke kompletní nabídce rumů z karibské noci, zásoby doplňujeme ;-)

I na tento večer je vstup zdarma. Ze zkušenosti doporučujeme rezervaci na čísle 605 521 033, na karibskou party se hodně lidí bohužel nedostalo.

16. 8. big karibik party

16. 8. big karibik party

V pátek ve 20.00 se stane Face bar (v bývalé Popelce vedle kina OKO) na noc karibským ostrovem.

Karibskou náladu a vlnění těl podpoří karibští muzikanti a atraktivní hostesky. V hlavní roli ochutnávek budou karibské a latinsko-americké rumy – všechny za přijatelné ceny navíc s možností výhry krásných hodnotných lahví a atraktivních cen při půlnočním slosování degustačních lístků.

Z grilu bude šéfkuchař sázet všem gurmánům krevety, chobotnice, kalamáry nebo steaky z tuňáka a mořského vlka. Konzervativní Středoevropané mohou využít stálé nabídky baru, např. kvalitní vína v pozdním sběru za 199 Kč za 0,7 l, nebo Pilsner Urquell za 30 Kč.

Na karibský večer není třeba shánět vstupenky, vstup je zadarmo. Navíc prvních 90 hostů přivítají hostesky welcome drinkem Atlantico Sol zdarma. Jsou vítáni všichni, především ti v karibském oblečení nebo náladě.

Podobné akce budou ve Face baru každý měsíc.